Hi

Welcome To нα¢квυzz тм Forum

To access the download link at the register

Thanks

нα¢квυzz тм

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
درود

به فروم هکباز تیم خوش امدید

برای مشاهده لینک دانلود ثبت نام کنید

با تشکر

هکباز تیم
Log in

I forgot my password

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» NiMBUZZ SOCKET SERVER İD H.A.C.K.E.R
by damn_boyka Wed Aug 13, 2014 2:36 pm

» mini floder& add flod
by Hoftboy Sat Jun 21, 2014 3:27 pm

» Sourse E-Mail Bomber C#
by mojtaba90 Fri May 23, 2014 4:36 am

» ساخت تروجان برای هک ایدی نیمباز جاوا سیمبین کامپیوتر
by parsaashari Wed Apr 16, 2014 7:59 am

» 5تا اپرا سالم و پرسرعت
by _●_SŮййΫ●SŤÄŖ_●_ Sat Mar 29, 2014 8:28 am

» دجال را بشناسید
by _●_SŮййΫ●SŤÄŖ_●_ Sat Mar 29, 2014 7:53 am

» بالا بردن سرعت نت با یک دستور ساده در ویندوزxp
by _●_SŮййΫ●SŤÄŖ_●_ Sun Feb 09, 2014 12:03 am

» ∕∕∕◊∕∕∕∕∕◊── اپرا با قابلیت دانلود نامحدود با همه ی سرورها∕∕∕◊∕∕∕∕∕◊──
by _●_SŮййΫ●SŤÄŖ_●_ Sat Feb 08, 2014 9:57 pm

» معرفی انواع کدها
by _●_SŮййΫ●SŤÄŖ_●_ Sat Feb 08, 2014 8:27 pm

» ≡≡»نابودسازی ویروس های ویندوز«≡≡
by _●_SŮййΫ●SŤÄŖ_●_ Sat Feb 01, 2014 1:41 am

» New bombus link wit auto captcha stylish fonts for java and symbian
by !prem Tue Jan 21, 2014 10:32 am

» Newt danger.jar wit auto captcha stylish fonts for java and symbian
by !prem Tue Jan 21, 2014 10:29 am

» Newt ovi.jar wit auto captcha stylish fonts for java and symbian
by !prem Tue Jan 21, 2014 10:27 am

» اپرا هندلر با قابلیت ادامه دانلود
by _●_SŮййΫ●SŤÄŖ_●_ Sun Jan 12, 2014 11:59 pm

» bombus flooder new 2014 update!
by *per$eus* Fri Jan 03, 2014 8:03 pm

» id khooooooooooooooooooooor or pul khor
by shedat Mon Oct 14, 2013 9:07 am

» add flood hackbuzz by -*shedat*-@n.c
by ------agimat------ Sat Oct 05, 2013 1:35 pm

» NiMBUZZ HİDE CAPTCHA FLOODER - FASTEST AND 100% WORKiNG
by ahmad75 Thu Oct 03, 2013 8:51 am

» آموزش اسکن آنلاین فایل و الزام قرار دادن لینک اسکن در پست ارسالی
by mehran07 Tue Oct 01, 2013 10:26 am

» Chatbuzz add list fucker Coded By rasolahwazi@Nimbuzz.com and rasol@Nimbuzz.com
by rasol Sun Sep 29, 2013 3:52 am

» مشکلات سایت رو فقط در این تاپیک مطرح کنید
by ahmad75 Fri Sep 27, 2013 8:53 am

» pv flood wildbuz team by -*shedat*- & monster996
by *ara3h* Fri Sep 27, 2013 6:34 am

» BaDBuzz Picture Flood Coded By: t00rk@n.c :-D
by *ara3h* Fri Sep 27, 2013 6:31 am

» CHaTBUZz Team Admin Assistant Version2
by rasol Fri Sep 27, 2013 2:11 am

» All E-Mail Password Cracker (Yahoo, Gmail, Hotmail, Nimbuzz, Etc.)
by beni_baluche Wed Sep 25, 2013 9:36 pm

» Sourse Get Profile Vb6
by 3H4Y4N Mon Sep 23, 2013 3:11 pm

» BadBuzz Nick Name Make 2
by *ara3h* Sun Sep 22, 2013 2:38 pm

» BadBuzz NNM [2]
by -._sam_gharib_.- Sun Sep 22, 2013 2:10 pm

» room flooder v3.0 by takbuzz TM
by -._sam_gharib_.- Sun Sep 22, 2013 10:23 am

» mini cracker v2.0 multi jid for crack by takbuzz TM
by -._sam_gharib_.- Sun Sep 22, 2013 10:21 am

» NTC v1 ROOM KILLER FLOOD
by -._sam_gharib_.- Sun Sep 22, 2013 5:47 am

» badbuzz ninja id maker version 1.2.0.1
by -._sam_gharib_.- Sun Sep 22, 2013 5:21 am

» new badbuzz Advertiser by peyman69.tricks
by -._sam_gharib_.- Sun Sep 22, 2013 5:19 am

» BadBuzz Best Id Checker - Pw Changer V2.0
by -._sam_gharib_.- Sat Sep 21, 2013 8:18 pm

» Free SERVER FLOOD
by -._sam_gharib_.- Sat Sep 21, 2013 7:36 pm


badbuzz ninja id maker version 1.2.0.1

Go down

badbuzz ninja id maker version 1.2.0.1

Post by -._sam_gharib_.- on Sun Sep 22, 2013 5:21 am

HI TM

inam new id makere badbuzz!

1- load har chandta captcha k bekhayn!
2- add flod kardane id morede nazar b vasileye id haye sakhte shode!
3- set kardane profile baraye id b manzoore jelogiri az block!
4- check kardane tamame id ha! va zakhire id haye vaqean salem!
5-id seri va mix ( hamun kharchangi misaze)







download


SCAN

_______________________________________________
be doostan + bedin roohie bgiran
avatar
-._sam_gharib_.-
Admin

Posts : 184
Points : 488
Thanks : 7
Join date : 2013-08-23

View user profile http://hackbuzz.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum